تبلیغات
وبلاگ شخصی مهدی رعنایی

وبلاگ شخصی مهدی رعنایی
علمی.ورزشی 
قالب وبلاگ
نویسندگان
 اتفاقی که حیرت جهانیان را برانگیخت !
اتفاقی که حیرت جهانیان را برانگیخت !


 
چندی پیش در منطقه فینیکس، واقع در ایالت آریزونای کشور آمریکا، کشاورزی به نام دیوید هادسون به ماده ی سفید رنگی که در سرتاسر زمینهای زراعی اش گسترده بود مشکوک شد و مقداری از آن را به آزمایشگاه های معتبر سپرد. تا به او بگویند که این ماده سفید رنگ متشکل از چه مواد اولیه ای است. اما در عین ناباوری، پاسخ آن آزمایشگاه ها این بود: «YOU Have pure nothing» یعنی شما یک ماده ای در دست دارید که به طور خالص هیچ چیز مشخصی که در جدول عناصر تعریف شده باشد، در آن به چشم نمی خورد!
اما پس از چندی یک آزمایشگاه روسی به روش آزمایش آمریکایی ها شک کرد و روش جدیدی را برای آنالیز این ماده ی عجیب پیش رو گرفت که صحیح تر بود و بالاخره پرده ی جادویی کنار رفت و عنصر تشکیل دهنده رخ نمود.
این ماده شکل دیگری از اتم های طلا بود که به صورت یک نانو رشته ( رشته ای از الکترون ها که از پی هم قرار می گیرند و شکل یک تسبیح نخ شده را دارد) در آمده بود. نام علمی آن ORME یا ORMUS مخفف Orbit ally Rearranged Monotonic Element است. آزمایش های بعدی، اما، حیرت آورتر بودند. برای وزن کردن آن، یک پیمانه ی خالی را ابتدا وزن کردند و سپس مقدار مشخصی از این گرد سفید رنگ را درون پیمانه ریخته مجدداً وزن کردند و در عین ناباوری در تمام این توزین ها، همواره وزن پیمانه به اضافه وزن گرد سفید رنگ از وزن پیمانه ی خالی "کمتر" بود! آزمایشی که چندین بار تکرار شد و همواره یک پاسخ را ارائه می داد. گویی که 40 در صد از جرم این ماده در جهان ما و 60 درصد دیگر آن در جهانی موازی با جهان ما سیر می کند. نکته ی مهم زمانی به چشم آمد که محققان، پیمانه ی لبریز از ماده سفید رنگ را حرارت دادند و مشاهده کردند که در حرارت بسیار بالا وزن پیمانه به سمت صفر گرم سوق پیدا کرد. یعنی" با حرارت دادن به این ماده، می توان جاذبه را به گونه ای از بین برد."
ناسا با بهره گیری از این ترکیب جدید طلای بسیار ناب (Pure Gold ) توانست ماده ی جدیدی اختراع کند، با نام آیروژل (AeroGel ) که به خودی خود از هوا سبک تر است و فرم خالص آن می تواند در هوا شناور باشد و همچنین با حرارت دادن به آیروژل، این ماده می تواند وزن هایی بیش از وزن خود را نیز در هوا معلق نگاه دارد. ناسا از این ژل در تحققات گسترده ای بهره می برد.
اما چندی پیش در "صحرای سینا" معبدی متعلق به راهبان مصر باستان کشف شد که درون آن آکنده بود از پودری سفید رنگ! آزمایش این ماده نشان داد که شباهت زیادی بین این پودر تازه کشف شده با نانو رشته ی طلا وجود دارد. مصریان باستان به این ماده "مفکات" می گفتند و راز تهیه آن در دست راهبان مقدس بوده است. ترکیب مفکات با حرارت می توانسته بی وزنی را به همراه آورد و شاید راز چگونگی ساخته شدن اهرام عظیم مصر در همین جا نهفته باشد. به این نکته توجه کنید: نام تمام اشکال هندسی (چه به فارسی و چه به لاتین) مستقیماً به شکل هندسی آنها اشاره می کند. مثلاً دایره از دوار بودن می گوید، مثلث از سه ضلعی بودن. اما در این نامی که برای شکل هندسی "هرم" در نظر گرفته شده یک استثنای عجیب است. هرم در لاتین Pyramid است که از ترکیب دو کلمه Pyro به معنی "آتش" و Amid به معنی "گرفته شده" تشکیل شده است. بنابراین Pyramid یعنی Fire Begotten یا «از آتش گرفته شده» است!!! حتی اسم عربی "هرم" به معنی حرارت و داغی گرفته شده است و اشاره ای به شکل هندسی آن ندارد.
می توان خصوصیات پودر سفید طلا را این گونه برشمرد:
1- خاصیت ضد جاذبه در حرارت های بالا
2- خاصیت ابر رسانایی در حرارت های بالا
3- اتصال کوانتومی به دیگر جهان های موازی (Quantum EntangIement)
4- عدم مشابهت با ساختار عناصر جدول مندلیف
5- در صورت برهم خوردن ساختار رشته ای، با نوری بسیار درخشان منفجر می شود.
6- به دلیل ساختار اتمی تک رشته ای، امکان تبدیل این ماده به مواد دیگر وجود دارد.
7- در صورت مصرف خوراکی، افزایش کارآیی مغز انسان را در دو نیمه چپ و راست به دنبال دارد.
8- در صورت مصرف خوراکی، افزایش طول عمر DNA که متعاقباً طول عمر انسان را دنبال دارد.طبقه بندی: دانستنیها،
[ چهارشنبه 17 اسفند 1390 ] [ 09:59 ق.ظ ] [ مهدی رعنایی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


وبلاگ شخصی مهدی رعنائی

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب